O firmie » Oferta
Oferta

Naszą specjalnością jest kompleksowe zaopatrzenie pralni chemicznych w materiały eksploatacyjne najwyższej jakości z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Włoch, Polski.
Nasz program zawiera wszelkie środki chemiczne niezbędne w procesie czyszczenia garderoby z tekstyliów  i ze skór w czterochloroetylenie, w wodzie.
Dysponujemy także farbami do malowania skór licowych i welurowych w kilkunastu kolorach.
Środki piorące do bielizny płaskiej białej i kolorowej, specjalistyczne środki do prania dywanów, wykładzin i tapicerek znajdują się na stałe w naszej ofercie.
Wszystkie powyższe środki produkuje niemiecka firma BÜFA, potentat na rynku europejskim i światowym od 120 lat, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce. więcej >>

Kompleksowe uzwojenie magla z zastosowaniem wiedzy i nowoczesnych produktów. Na jakość maglowania wpływa bez wątpienia stosowanie odpowiednich materiałów eksploatacyjnych, takich jak sprężynki, taśmy dociskowe, filce o odpowiednich parametrach, także bieżące konserwacje niecki.
Rękawice, woski, pasty, maty do woskowania i czyszczenia niecki, rękawice w różnych ilościach, rozmiarach znajdują się na bieżąco w naszym magazynie. więcej >>

Technika znakowania i naprawy tekstyliów.
Znakowanie trwałe odzieży roboczej zyskuje coraz więcej klientów. Etykietka na ubraniu nie tylko pozwala zidentyfikować firmę (poprzez jej logo), ale także jej pracownika (dział firmy, nazwisko itp.)
Korzyści oznakowania są dla firmy bardzo duże: łatwa identyfikacja, kontrola obiegu i zużycia , trwała współpraca z pralnią itp.
Także wybór form oznakowania jest duży, od etykiety termowtapialnej poprzez symbole termowtapialne, etykietki materiałowe. Zakres wykonania usługi znakowania może polegać na wydruku etykiet i ich zgrzaniu, ale także na zakupie taśm, programu i urządzeń. więcej >>

Maszyny do technologii prania wetcleaning
Szwajcarska firma Schulthess od ponad 150 lat należy do czołowych producentów pralko-wirówek i suszarek. Oferta firmy obejmuje zarówno urządzenia profesjonalne o różnych gabarytach, jak i domowe. Od 2002 roku mamy prawo do wyłącznej dystrybucji urządzeń firmy.
W segmencie profesjonalnym Schulthess to urządzenia o najwyższej jakości gwarantujące maksymalną efektywność i minimalne koszty: niską wartość zużycia prądu, wody i środka piorącego.
Pralko-wirówki z opcją wet cleaning mogą być stosowane także do prania wodnego / standardowego.
Technologia wet cleaning zyskuje coraz większe zainteresowanie, jest najbardziej ekologiczna i znajduje zastosowanie do 80% odzieży tekstylnej i 100% odzieży skórzanej. więcej >>

Pralnicze Centrum Szkoleniowe
Zadaniem Centrum Szkoleniowego jest przekazywanie zdobytej wiedzy nowym klientom. Zakres szkolenia obejmuje zagadnienia teoretyczne i praktyczne stosowania w pralniach środków niemieckiej firmy Büfa, a także obsługi maszyn pralniczych szwajcarskiej firmy Schulthess. więcej >>

 

 
 
Pralpol 05-080 Izabelin-Mościska ul. Estrady 9 tel/fax (022) 834 31 06 e-mail: info@pralpol.pl